Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Logan: szczegóły premiery na Berlin Film Festival i uaktualniony opis

Najnowsze doniesienia wskazują, że „Logan” („Logan: Wolverine”) od Jamesa Mangolda będzie trwał 135 minut. Szczęśliwcy zobaczą go już 17 lutego na Berlin Film Festival. Pojawił się także zaktualizowany opis produkcji, który możecie przeczytać poniżej.

Taką historię zobaczymy w „Loganie”:

W 2024 roku populacja mutantów znacznie się skurczyła, a X-Meni zostali rozwiązani. Logan, którego moc samoleczenia drastycznie się zmniejszyła, popadł w alkoholizm i został szoferem, przy okazji dbając o starego Professora X, który przebywa w ukryciu. Pewnego dnia obca kobieta prosi Logana o podwiezienie pod kanadyjską granicę pewnej osoby, Laury. Ten początkowo odmawia, ale okazuje się, że Profesor długo na nią czekał – wszystko z powodu tego, że Laura posiada wyjątkową waleczność i pod wieloma względami przypomina Wolverine’a. Dodatkowo Laura jest ścigana przez złowrogich ludzi pracujących dla potężnej korporacji – przez to, że jej DNA skrywa sekret łączący ją z Wolverine’m. Rozpoczyna się bezwzględny pościg. W trzeciej odsłonie przygód Wolverine’a zobaczymy bohaterów zmagających się z problemami codzienności. Starzeją się, chorują i mają problemy finansowe. Logan będzie musiał zapytać samego siebie, czy potrafi, albo chociaż chce użyć swoich mocy w dobrym celu. Wygląda na to, że czasy, w których bohaterowie byli w stanie naprawić świat przy użyciu szponów i telepatycznych zdolności minęły.

Podczas festiwalu, który odbędzie się 17 lutego publiczność będzie mogła zobaczyć ostatnie wcielenie Wolverine’a w wykonaniu Hugh Jackmana. Światowa premiera produkcji będzie mieć miejsce 3 marca.