Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Looper – nowy pełen akcji zwiastun

W sieci zadebiutował kolejny międzynarodowy zwiastun oczekiwanego filmu science fiction Riana Johnsona pt. „Looper”. W głównej i tej samej roli Bruce Willis i Joseph Gordon Levitt.

„Looper” jest filmem opowiadającym o podróżach w czasie, osadzonym w niedalekiej przyszłości. Takie podróże jeszcze wówczas nie istnieją, ale zostaną wynalezione za kilka dekad. Loopers to grupa zabójców będąca na usługach organizacji przestępczej. Ich szefowie z przyszłości przysyłają im przestępców, związanych i z workami na głowach, których Loopers mają zastrzelić i pozbyć się ciał. Tak więc cel znika z przyszłości a Loopers pozbywają się ciał, które technicznie rzecz biorą nie istnieją. Sytuacja zaczyna się komplikować, kiedy członek ekipy, Joe (Gordon-Levitt), rozpoznaje w jednym z więźniów siebie z przyszłości (Bruce Willis) i puszcza go wolno.

 

W obsadzie są Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan, Piper Perabo i Jeff Daniels. Charakteryzacja Gordona-Levitta zajmowała 3 godziny. Jest to dopiero trzeci pełnometrażowy film Riana Johnsona, reżysera i scenarzysty, który był chwalony i doceniany za dwa poprzednie – „Brick” i „Niesamowici bracia Bloom”.

Premiera w USA zaplanowana jest na 28 września. Film w Polsce będzie wyświetlany pod tytułem „Looper – Pętla czasu” od 7 grudnia.

{youtube}gPVzv6m1u-o{/youtube}