Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Looper – pierwsze spojrzenie na thriller science fiction

Dostępna jest zapowiedź teasera oczekiwanego thrillera science fiction Riana Wilsona pod tytułem „Looper”. Bruce Willis i Joseph Gordon-Levitt grają tę samą postać we wspólnych scenach.

„Looper” jest filmem opowiadającym o podróżach w czasie, osadzonym w niedalekiej przyszłości. Takie podróże jeszcze wówczas nie istnieją ale zostaną wynalezione za kilka dekad. Loopers to grupa zabójców będąca na usługach organizacji przestępczej. Ich szefowie z przyszłości przysyłają im przestępców, związanych i z opaskami na oczach, których Loopers mają zastrzelić i pozbyć się ciał. Tak więc cel znika z przyszłości a Loopers pozbywają się ciał, które technicznie rzecz biorą nie istnieją. Sytuacja zaczyna się komplikować, kiedy członek ekipy, Joe (Gordon-Levitt), rozpoznaje w jednym z więźniów siebie z przyszłości (Bruce Willis) i puszcza go wolno.

W obsadzie są Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan, Piper Perabo i Jeff Daniels. Film po pokazach na festiwalach zbiera pozytywne recenzje – mówi się, że może być to jedno z pozytywnych zaskoczeń tego roku. Już 12 kwietnia premiera pierwszego zwiastuna!

{youtube}w19y1NrH6vM{/youtube}

looper