Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Looper – pierwszy zwiastun (trailer)

Dostępny jest pierwszy efektowny zwiastun oczekiwanego thrillera science fiction pt. „Looper”, w którym Joseph Gordon-Levitt gra zabójcę na usługach mafii. Pewnego razu dostaje zlecenie zabicia siebie z przyszłości – w tej roli Bruce Willis. Zobacz jak Gordon-Levitt gra Bruce’a Willisa!

„Looper” jest filmem opowiadającym o podróżach w czasie, osadzonym w niedalekiej przyszłości. Takie podróże jeszcze wówczas nie istnieją ale zostaną wynalezione za kilka dekad. Loopers to grupa zabójców będąca na usługach organizacji przestępczej. Ich szefowie z przyszłości przysyłają im przestępców, związanych i z opaskami na oczach, których Loopers mają zastrzelić i pozbyć się ciał. Tak więc cel znika z przyszłości a Loopers pozbywają się ciał, które technicznie rzecz biorą nie istnieją. Sytuacja zaczyna się komplikować, kiedy członek ekipy, Joe (Gordon-Levitt), rozpoznaje w jednym z więźniów siebie z przyszłości (Bruce Willis) i puszcza go wolno.

W obsadzie są Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan, Piper Perabo i Jeff Daniels. Charakteryzacja Gordona-Levitta zajmowała 3 godziny. Twórcy twierdzą, że ma być to mroczne i inteligentne kino science fiction z pokaźną dawką akcji. Po pierwszych pokazach obraz porównywany jest do takich produkcji jak „12 małp” czy „Łowca androidów”.

Premiera w USA zaplanowana jest na 28 września.

{youtube}WCNKahG1ksg{/youtube}