Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Love and Thunder: szczegóły o Jane Foster jako Mighty Thor

Poznaliśmy interesujące wiadomości dotyczące postaci Jane Foster, którą w „Thor: Love and Thunder” sportretuje Natalie Portman. Jej bohaterka będzie walczyć nie tylko z opanowaniem supermocy, ale i z nowotworem, jaki pochłania jej ludzkie ciało.

W kolejnym widowisku Kinowego Uniwersum Marvela pt. „Thor: Love and Thunder”, podobnie jak w komiksach, Jane Foster będzie zmagać się z ciężką chorobą. Grająca ją Natalie Portman przyznała ostatnio, że na pewno w pewnej kwestii twórcy pozostaną wierni pierwowzorowi z komiksowej serii Jasona Aarona pt. „The Mighty Thor”. Jane jako nowa posiadaczka Mjolnira walczyć będzie nie tylko z siłami zła, ale także rakiem, który niszczy jej ludzkie ciało:

Nie mogę zdradzić za wiele, ale jestem bardzo podekscytowana. Rozpoczynam treningi, by nabrać masy mięśniowej. Nareszcie mamy kobiece superbohaterki, im ich więcej, tym lepiej. Nasz film opiera się na „Mighty Thor”, w którym Jane walczy z rakiem i jednocześnie jest superbohaterką.

– powiedziała aktorka.

W obsadzie „Thor: Love and Thunder” powrócą również Chris Hemsworth, Tessa Thompson, a Christian Bale sportretuje głównego złoczyńcę. Reżyserią zajmie się Taika Waititi. Premierę widowiska zaplanowano na luty 2022 roku.