Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Lucasfilm szuka pracowników

Szukacie ciekawej i nietuzinkowej pracy? Oto szansa dla Was! Lucasfilm poszukuje osób do pracy nad „Gwiezdnymi Wojnami” oraz innymi produkcjami, książkami i serialami telewizyjnymi! Wystarczy się tylko wybrać do San Francisco w Californii, gdzie znajduje się studio…

Struktura firmy jest bardzo złożona. To nie tylko praca dotycząca efektów specjalnych i post-produkcji, są tam również działy odpowiedzialne za gry wideo, książki czy filmy animowane i strony internetowe.

„Przebudzenie Mocy” przyniosło LucasFilm ogromny zysk, nic więc dziwnego, że stawiają na dalszy rozwój. Z tego powodu pojawiło się już tak dużo planów dotyczących spin-offów, rebootów i prequeli. A to oczywiście wiąże się z tym, że będzie potrzebna spora ilość osób do pracy. Poza planami związanymi z „Gwiezdnymi Wojnami”, krążą też plotki o nowym „Indianie Jonesie”…

LucasFilm poszukuje kreatywnych i utalentowanych osób, które wniosłyby do biznesu coś nowego. Na ich stronie pojawiła się następująca wiadomość:

Należymy do branży opowiadającej wspaniałe historie i tworzącej magię. Produkujemy doskonałe filmy, gry i programy telewizyjne oraz zapewniamy niesamowite przeżycia w parkach rozrywki. Tworzymy cudowne efekty specjalne i dźwiękowe. Jesteśmy jednymi z liderów na rynku, rozpowszechniamy nasze produkty i usługi na całym świecie. Wciąż staramy się przekraczać nasze możliwości i pracować z największymi talentami w branży.

Ktoś chętny? 🙂 Po szczegóły odsyłamy tutaj.