Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Lynda Carter wystąpi w Wonder Woman 2?

Aktorka, która wcielała się w postać superbohaterki w serialu „Wonder Woman” w latach 70-tych może pojawić się w kinowej odsłonie przygód Wonder Woman! Carter zdradziła, że rozmawiała o tej możliwości z reżyserką widowiska, Patty Jenkins.

Scenariusz „Wonder Woman 2” napisała Patty Jenkins, a pomógł jej w tym Geoff Johns. Wytwórnia Warner Bros. kolejny raz powierzyła jej reżyserię widowiska.

Lynda Carter nie ujawniła szczegółów potencjalnego występu w sequelu „Wonder Woman”, zdradziła jednak, że Jenkins zainteresowała ją swoim pomysłem. Jednak ostateczna decyzja zostanie podjęta po akceptacji scenariusza przez Warner Bros.

Wcześniej poznaliśmy główny czarny charakter „Wonder Woman 2” – Cheetah. Patty Jenkins, poinformowała fanów za pośrednictwem Twittera, że w tę postać wcieli się Kristen Wiig.

Premiera sequela „Wonder Woman” została zaplanowana na 1 listopada 2019 roku. Wytwórnia Warner Bros. pragnie rozpocząć prace na planie widowiska jak najszybciej. Ekipa filmowa ma wejść na plan w Wielkiej Brytanii już 28 maja.