Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Maciej Stuhr zagra Pikachu

No dobra, nie tak do końca, ponieważ zrobi to analogicznie do tego, jak Ryan Reynolds, czyli podłoży mu głos. Okazało się, że aktorski film “Pokémon: Detektyw Pikachu” do polskich kin trafi również w wersji z dubbingiem.

Wieść o tym, że Maciej Stuhr pożyczy Pikachu głos wyszedł od aktora, który podzielił się tą informacją na swoim instagramowym profilu – gdzie przy okazji zamieścił fotografię wprost ze studia nagraniowego.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City – rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.