Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Margot Robbie w filmie o twórczości A.A. Milnego

Fox Searchlight Pictures ogłosiło, że rozpoczęły się wstępne zdjęcia do „Untitled A.A. Milne Project”. Odbywają się one w Oxfordshire, Surrey, East Sussex i w Londynie. Film reżyseruje Simon Curtis na bazie scenariusza napisanego przez Franka Cottrella Boyce’a, który wzorował się na sztuce Simona Vaughana.

Wśród obsady zobaczymy Margot Robbie, Domhnalla Gleesona, Kelly Macdonald oraz Willa Tilstona. Nie zabraknie również Stephena Campbella Moore’a, Alexa Lawthera, Richarda McCabe, Nico Mirallegro, Geraldine Somerville i Phoebe Waller-Bridge. Producentami są Damian Jones i Steve Christian.

Jestem podekscytowany widząc tę fascynującą historię nareszcie w realizacji, z taką świeżością i ekscytującym talentem za kamerą, a także w ramach kontynuowania mojej bieżącej współpracy z Fox Searchlight. – mówi Jones.

Możliwość dzielenia się długotrwałą pasją, którą czułem do tej historii i przeniesienie tego wszystkiego na ekran z całą ekipą jest ogromną radością, czymś, czego nigdy nie wyobrażałem sobie jako możliwe. – dodaje Christian.

Film ten da nam wgląd w związek pomiędzy ukochanym przez dzieciaki autorem A.A. Milne i jego synem, Christopherem Robinem – była to inspiracja do stworzenia magicznego świata Kubusia Puchatka. Wraz ze swoją matką Daphne (Margot Robbie) i nianią Oliwią (Kelly Macdonald), Christopher i jego rodzina stali się ogromną radością dla dzieci i ludzi podczas I Wojny Światowej – dawali nadzieję wielu mieszkańcom Anglii. Nad projektem czuwają Co-Heads of Production David Greenbaum and Matthew Greenfield oraz VP of Production Katie Goodson-Thomas.