Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Margot Robbie zajmie się produkcją spin-offu o Harley Quinn

Harley Quinn w wydaniu Margot Robbie stała się ulubienicą wielu fanów. Jej rola w „Suicide Squad” została bardzo dobrze przyjęta i jeszcze przed premierą filmu pojawiały się głosy o solowym filmie dla Harley. Teraz Warner Bros. oficjalnie potwierdził, że pracuje nad takim projektem, a Margot Robbie zajmie także stanowisko producenta.

Margot Robbie mogliśmy ostatnio podziwiać nie tylko w „Legionie samobójców”, ale też w „The Legend of Tarzan”. Oprócz gry aktorskiej Robbie zajmuje się także produkcją filmów w swojej firmie LuckyChap Entertainment, a już niebawem zacznie tam prace nad projektem thrillera noir „Terminal”.

Jej rola w „Legionie samobójców” została uznana zarówno przez fanów, jak i część krytyków za jeden z najlepszych elementów superprodukcji od DC i Warner Bros. Mimo fali krytytki widowisko poradziło sobie całkiem dobrze i w box office na swoim koncie zgromadziło już 700 mln dolarów. Kwestią czasu pozostawała więc decyzja wytwórni o kolejnych filmach dla członków „Legionu…”. Teraz pozostaje nam czekać na nowe doniesienia o solowym filmie Harley Quinn. W mediach pojawiają się już plotki, że w tym spin-offie zobaczymy też inne kobiece bohaterki DC Comics.