Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Mark Hamill jako szturmowiec – wideo

 

Jedną z zagadek, które dręczą fanów „Star Wars” jest brak Marka Hamilla (Luke Skywalker) w zwiastunach „Przebudzenia Mocy”. Tymczasem aktor wziął udział w promocji filmu połączonej z akcją charytatywną. W kostiumie szturmowca spacerował po ulicach i zachęcał do wsparcia potrzebujących.

Ostatni raz, kiedy Mark Hamill przyodział strój Szturmowca miał miejsce wtedy, gdy Luke Skywalker i Han Solo ratowali Księżniczkę Leię z Gwiazdy Śmierci. Niedawno nastąpiła kolejna sytuacja, kiedy aktor wcielił się w taką rolę. Wszystko dla nowej organizacji charytatywnej, Omaze.
Wygląda to nawet zabawnie, zwłaszcza, że Hamill demonstruje pokaz Mocy, aby otworzyć drzwi windy – zapewne każdy fan „Gwiezdnych Wojen” robił sobie kiedyś podobne wyskoki.

W ramach „Star Wars: Force for Change” Mark Hamill, czyli filmowy Luke Skywalker, postanowił namówić mieszkańców oraz turystów odwiedzających Los Angeles do udziału w akcji charytatywnej. Tegoroczna edycja akcji opiera się na dochodach ze sprzedaży upominków.

Dodatkowo spośród darczyńców organizatorzy rozlosują specjalne zaproszenia na pokazy przedpremierowe oraz premierę superprodukcji „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”.

Przechadzając się po Hollywood Boulevard w stroju szturmowca, Mark Hamill nie zdradził, kim jest. Spotkał wiele osób, w tym znajomych – Darth Vadera, Chewbaccę, rycerza Jedi, ale również Iron Mana, oraz kobietę której marzeniem było (nadal jest?) spotkanie z… Markiem Hamillem!

Całość akcji z udziałem Hamilla została nagrana, a filmik możecie zobaczyć poniżej.

Jeżeli chcielibyście wesprzeć organizację Omaze to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie. Gdy ktoś złoży dotację będzie miał szansę wygrać zestaw nagród, w którego skład wchodzą:
– Transport na czerwony dywan podczas premiery „Przebudzenia mocy” w Londynie lub Los Angeles;
– Poznanie członków ekipy, przejście czerwonym dywanem, doświadczenie magii Gwiezdnych Wojen na srebrnym ekranie po raz pierwszy od dziesięciu lat;
– Opłacone koszty przeloty i pobytu w czterogwiazdkowym hotelu.

Marzenie, prawda?

Wy również możecie wesprzeć akcję charytatywną organizacji Omaze. Kto wie, być może to właśnie Wam uda się wygrać na loterii udział w premierowym pokazie filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” i spotkać gwiazdy sagi Star Wars. Szczegółów szukajcie na stronie „Force for Change” pod tym adresem.