Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Mark Ruffalo zdradził nam tytuł 4. części Avengers?

 

Jedna z gwiazd Kinowego Uniwersum Marvela – Mark Ruffalo – w jednym z ostatnich wywiadów najprawdopodobniej wygadał się o tytule 4. filmu o przygodach Avengers (2019).

 

Ruffalo jest znany z tego, że czasem nie utrzyma języka za zębami. Aktor już kilkukrotnie zdradzał różne szczegóły przed premierami produkcji, w których występował.

Aktor był ostatnio gościem w programie Jimmy’ego Fallona i możliwe, ze zdradził prowadzącemu tytuł finałowej odsłony “Avengers”, której premiera w 2019 roku.

Podczas emisji odcinka w momencie, gdy aktor mówi tytuł, sekwencja została „wypikana”. Jednak fani zaczęli rozkładać na czynniki pierwsze ocenzurowaną wypowiedź Ruffalo. Stwierdzono na podstawie ruchu ust aktora, że padły słowa „Avengers: Annihilation”. Natomiast, gdy na warsztat wzięto całe nagranie, dzięki wyczyszczeniu specjalnym programem, można było usłyszeć „The Last Avenger”.

Ta druga teoria wydaje się całkiem sensowna, biorąc pod uwagę Kapitana Amerykę – oryginalny tytuł 1. filmu brzmi „Captain America: The First Avenger”.

Niezatytułowana jeszcze 4. część „Avengers” trafi do kin 3 maja 2019 roku.