Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Martian Manhunter dostanie własny film?

„Liga Sprawiedliwości” pojawiła się w kinach właśnie w ten weekend, ale jeden z herosów, który tradycyjnie wchodził w skład ekipy superbohaterów, nie pojawił się w filmie. Mowa o Martian Manhunter. Ale spokojnie! Producent „Ligi”, Charles Roven, jest w pewnym stopniu skłonny by stworzyć o nim osobny film.

W animowanej „Lidze Sprawiedliwości” Martian Manhunter pojawia wiał się wielokrotnie, można go było też zobaczyć w serialach takich jak „Smallville”, „The Flash” czy „Supergirl”. Wielu fanów miało nadzieję, że pojawi się również w najnowszej kinowej produkcji DC, jednak twórcy filmu nie zdecydowali się go wprowadzić na wielki ekran. Mimo wszystko Roven nie spisał tej postaci na straty tak całkowicie:

Niekoniecznie jest spisany na straty. Powiedziałbym, że wolałbym zrobić coś osobnego, tylko o tej postaci. Wiemy, że ma się pojawić film o Flashu, obecnie trwają prace nad filmem o Aquamanie, wydaje mi się, że Cyborg również zasługuje na swój własny film. Doskonale wiem, że są również fani, którzy domagają się filmu o Zielonej Latarni. Ale ja byłem zawsze fanem J’onna J’onnza. – wyjaśnia producent.