Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Marvel rozwija projekt Midnight Sons

Podobno Marvel Studios szykuje się do realizacji widowiska „Midnight Sons”, w którym mamy zobaczyć drużynę złożoną z Doctora Strange’a, Ghost Ridera, Moon Knighta i Blade’a.

Nie ma wątpliwości, że Marvel Studios snuje wielkie plany na przyszłość. Co ciekawe, jednym z nadchodzących projektów wchodzących w skład Marvel Cinematic Universe może być film „Midnight Sons” z takimi postaciami jak Blade, Moon Knight, Ghost Rider i wielu innych. Jak donosi serwis That Hashtag Show projekt „Midnight Sons” znajduje się na bardzo wczesnym etapie. O czym opowie widowisko?

W filmie mamy zobaczyć jak Eric Brooks i Marc Spector łączą siły z Doctorem Strangem, Ghost Riderem, Hannibalem Kingiem, Hellstromem i Scarlet Witch. W komiksowym pierwowzorze Midnight Sons to zespół bohaterów specjalizujących się w zjawiskach nadprzyrodzonych. W skład grupy wchodził również Morbius i chociaż Michael Morbius wkrótce otrzyma własny film z Jaredem Leto w tytułowej roli, to jest mało prawdopodobne, aby widowisko Sony stało się częścią MCU. Marvel Studios planuje stworzyć na podstawie ich przygód franczyzę podobną do „Avengers”.

Wieści o możliwym debiucie „Midnight Sons” na wielkim ekranie pojawiały się już wcześniej, lecz dopiero teraz zamysł może doczekać się realizacji. W sequelu „Doctora Strange” mamy zobaczyć Ghost Ridera, a w widowisku „Blade” pojawią się Hannibal King i Hellstrom. Wątki tych postaci mają być rozwinięte właśnie w filmie „Midnight Sons”.

Dokładne szczegóły fabularne projektu nie są znane, ale co nie co już wiemy. Głównym przeciwnikiem drużyny Midnight Sons będzie Blackout – nieśmiertelny demon znany także jako Lilin, jeden z arcywrogów Ghost Ridera.
Należy jednak zaznaczyć, że Marvel nie potwierdził jeszcze oficjalnie powstania projektu. Może minąć trochę czasu, zanim „Midnight Sons” zostaną potwierdzeni, a film otrzyma przybliżoną datę premiery.