Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Marvel zapowiada 4. część Spider-Mana

„Spider-Man: Bez drogi do domu” gości już na ekranach kin i domyka trylogie przygód Pajączka z Tomem Hollandem w roli głównej. Fani zastanawiali się: czy seria będzie kontynuowana? Teraz producenci uspokoili widzów, Marvel i Sony będą dalej współpracować, a czwarty film o Spider-Manie jest już w przygotowaniu!

Sony i Marvel obiecują się nie kłócić. Producenci Kevin Feige z Marvel Studios i Amy Pascal z Sony zapowiadają, że chcą uniknąć dalszych konfliktów. Pascal już w zeszłym miesiącu nadmieniła, że planują jeszcze trzy kolejne filmy o Spider-Manie. Teraz w rozmowie z magazynem The New York zdradziła nieco więcej – studia już rozwijają projekt 4. widowiska o Spider-Manie.

– Jesteśmy producentami, więc naszym zadaniem jest wierzyć w powodzenie projektu, zwłaszcza, że współpraca układa się świetnie. Uwielbiam pracować z Kevinem, a Tom Rothman [szef Sony] odegrał tutaj istotną rolę. Jest świetnym liderem, ma wspaniałe pomysły. Liczę, że nasza współpraca potrwa wiecznie!

– powiedziała zachwycona Pascal. Feige potwierdził słowa producentki, dodając, że 4. część „Spider-Mana” jest już w przygotowaniu:

– Amy, ja, Disney i Sony prowadzimy już rozmowy o filmie. Zastanawiamy się, w jakim kierunku rozwinąć historię. Mówię o tym wprost, bo nie chcę by fani musieli przechodzić przez traumę separacyjną, tak jak to było w przypadku „Daleko od domu”. Podobna sytuacja nie będzie mieć już miejsca.

– zapowiedział Feige, nawiązując do sytuacji, jaka miała miejsce po premierze drugiego filmu z Tomem Hollandem. W 2019 roku doszło do impasu w rozmowach między Marvelem a Sony i przez chwilę prawdopodobna była możliwość nieobecności Człowieka-Pająka w MCU.