Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Mary Poppins powraca – zobaczcie kolejną zapowiedź widowiska

 

Disney już niedługo zaprezentuje nam odświeżony klasyk z 1964 roku. Film „Mary Poppins powraca” z Emily Blunt w roli głównej pojawi się w kinach już w grudniu.

Oficjalny opis produkcji:

Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!

Obok Emily Blunt w roli głównej, guwernantki Mary Poppins, w produkcji wystąpią także Ben Whishaw jako Michael, Emily Motrimer jako Jane, Pixie Davies, Nathanael Saleh i Joel Dawson jako trójka dzieci Michaela. Pojawi się również Lin-Manuel Miranda jako Jack, Julie Walters jako pokojówka Ellen, Colin Firth jako William Weatherall Wilkins, Dick Van Dyke jako Mr. Dawes Jr. oraz Meryl Streep, która pojawi się w roli Topsy.

Producentami są John DeLuca i Marc Platt. Scenariusz napisali David Magee i Marc Shaiman oraz Scott Wittman, a reżyserią zajmuje się Rob Marshall. Premiera 19 grudnia 2018 roku.

Mary Poppins p