Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Mashup Drużyny Avengers i Full House

 

Internet to miejsce, w którym już nic nie powinno Was dziwić. Nawet spotkanie Lokiego i Chitauri czy też Ultrona i Klaw. Jeżeli jesteście ciekawi, jak mogłoby to wyglądać, to możecie rzucić okiem na połączenie sitcomów lat 80-tych i 90-tych z Avengersami.

 

YouTuber Zach Ace połączył zabawne sceny otwierające z „Full House” z Avengersami, używając do tego materiałów z dwóch pierwszych filmów oraz z produkcji „Captain America: Civil War”. Kapitan Ameryka to bez mała nowy Danny Tanner, Iron Man to nowy Joey Gladstrone, a Thor… wujek Jesse (to chyba przez te włosy…).

Inne postacie trochę ciężko przyporządkować, ale nie brakuje w tym wideo Hulka, Black Widow, Hawkeye czy Spider-Mana. Nawet sam Robert Downey Jr. udostępnił ten film na swojej stronie na Facebooku! A to już o czymś świadczy.

Fabuła „Full House” skupiała się na jednym ojcu i jego przyjaciołach, którzy wychowują trzy młode dziewczyny, natomiast Avengersi, jak dobrze wiemy, zajmują się ochroną świata przed różnego rodzaju złem – jednak i tam nie brakuje humoru sytuacyjnego. A takie połączenie jest czymś naprawdę oryginalnym.