Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Matt Reeves zdradza nowe szczegóły o The Batman

Kolejny film o Batmanie wzbudził wiele kontrowersji, gdy okazało się, że Ben Affleck porzuca stery, aby skupić się tylko i wyłącznie na roli Mrocznego Rycerza. Jednakże Warner Bros. nie ma zamiaru porzucać swoich planów, przygotowania trwają, a rolę reżysera przejął Matt Reeves. Wszystko zmierza w naprawdę dobrym kierunku, dodatkowo produkcja ma być dużo bardziej osobista, jeśli chodzi o głównego bohatera.

Podczas konferencji prasowej dotyczącej „War for the Planet of the Apes”, Reeves postanowił dać fanom pewien cynk odnośnie swojego kolejnego projektu, jakim jest „The Batman”:

Słuchajcie, właśnie zaczynam z Batmanem, ponieważ tak jak powiedziałem, skończyliśmy „War for the Planet of the Apes” jakiś tydzień temu i niebawem trafi do widzów. Więc wcześniej nie mieliśmy możliwości rozpocząć prac nad Batmanem. Dla mnie zawsze najważniejsze jest to, żeby podejść do filmu w bardzo osobisty sposób. Wtedy czuję, że zżywam się z aktorami. Chodzi o emocjonalne porozumienie. Widzę podobieństwa pomiędzy Caesarem i Batmanem, naprawdę, bo każdy z tych bohaterów toczy swoją własną walkę i próbuje postępować właściwie w tak nieperfekcyjnym świecie, więc naprawdę chcę tak podejść do tego pomysłu. – wyjawia reżyser.

Podoba Wam się takie podejście?