Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Maze Runner: The Scorch Trials z nowym spotem i klipem

W sieci opublikowano nowy klip i spot telewizyjny superprodukcji porównywanej do „Igrzysk Śmierci”. Reżyserią kontynuacji „Więźnia labiryntu” ponownie zajął się Wes Ball.

 

Pierwsza część okazała się wielkim hitem. Przy budżecie 34 mln dolarów, produkcja zarobiła ponad 340 mln. W ekranizacji „Więźnia Labiryntu” mieliśmy do czynienia z akcją rozgrywającą się w świecie po wielkim kataklizmie, w którym grupa nastolatków została uwięziona w tajemniczym i niebezpiecznym Labiryncie. Główny bohater, Thomas (Dylan O’Brien) wraz z pozostałymi, po ciężkiej i tragicznej walce, znalazł drogę ucieczki z tego miejsca i wydawać by się mogło, że to koniec ich problemów.

W kontynuacji zobaczymy jak Thomas z przyjaciółmi stawi czoła największemu dotychczas wyzwaniu, by przeżyć i odkryć tajemnice DRESZCZ-u, będą musieli przemierzyć dotkniętą kataklizmem pustynną Ziemię i pokonać przeszkody, na które przygotowywał ich Labirynt.

W obsadzie ponownie zobaczymy Dylana O’Briena, Kayę Scodelario, Thomasa Brodie-Sangstera, Giancarlo Esposito, Aidana Gillena, Barry’ego Peppera, Lili Taylor oraz Patricię Clarkson. Fani „Gry o tron” z pewnością ucieszą się także z obecności aktora Aidana Gillena w tym filmie.

Światowa premiera filmu w już 9 września, a w polskich kinach film zobaczymy 11 września.

Poniżej prezentujemy najnowszy klip zbliżającej się superprodukcji „Maze Runner: The Scorch Trials”.