Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Mel Gibson w obsadzie Boys of Summer

Aktor dołączył do Masona Thamesa („Czarny telefon”) w obsadzie produkcji fantasy pt. „Boys of Summer”. Produkcja powstaje na zlecenie Nickel City Pictures, Novo Media Group oraz Pastime Pictures.

Plan zdjęciowy został umiejscowiony w Wilmington w Północnej Karolinie, a prace mają rozpocząć się w grudniu tego roku. Za kamerą stanie David Henrie, który do tej pory najlepiej rozpoznawalny jest z roli Justina Russo w serialu Disneya „Czarodzieje z Waverly Place”. Scenariusz „Boys of Summer” napisali Cornelius Uliano i Bryan Schulz („Fistaszki – wersja kinowa”).

Film opowie o tajemniczej wyspie Martha’s Vineyard u wybrzeży Massachusetts. Głównym bohaterem będzie chłopiec (Mason Thames), którego przyjaciel zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Chłopiec podejrzewa, że za jego zniknięcie odpowiada nadprzyrodzona istot, polująca na miejscowe dzieci i rozpoczyna własne śledztwo. Szukając pomocy, trafia do starszego detektywa (Mel Gibson). Wkrótce trafiają na ślad emerytowanej wiedźmy, która niedawno przeprowadziła się na ich wyspę.

Produkcja nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.