Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Michael Fassbender, Olivia Munn i Bryan Singer o X-Men: Apocalypse

 

Światowa premiera widowiska „X-Men: Apocalypse” została zaplanowana na 18 maja, a tymczasem pojawiła się kolejna zapowiedź produkcji zatytułowana „The Four Horsemen”. W materiale możemy zobaczyć krótkie wywiady z obsadą i reżyserem.

Tak przedstawia się oficjalny opis fabuły filmu w reżyserii Bryana Singera:

Od momentu narodzin cywilizacji czczono go niczym boga. Apocalypse (Oscar Isaac) był pierwszym i najpotężniejszym mutantem w uniwersum X-Men. By stać się nieśmiertelnym i niepokonanym, przejmował moce innych mutantów. Przebudzony ze snu po tysiącleciach jest rozczarowany światem, który zobaczył. Dlatego też postanawia zwerbować grupę potężnych mutantów, w tym Magneto (Michael Fassbender), by oczyścić Ziemię z ludzi i zaprowadzić nowy porządek w świecie, w którym ma zamiar sprawować władzę. Raven (Jennifer Lawrence) z pomocą Profesora X (James McAvoy) staje na czele grupy młodych X-Menów, którzy jako jedyni spróbują przeciwstawić się potędze Apocalypse. Stawką jest los ludzkości i całej Ziemi.

Polska premiera filmu „X-Men: Apocalypse” została zaplanowana na 27 maja 2016 roku. Tymczasem prezentujemy Wam najnowszy materiał promocyjny widowiska, w którym Michael Fassbender, Olivia Munn i Bryan Singer opowiadają co czeka bohaterów w starciu z Apocalypse.