Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Michael Fassbender w Assassin’s Creed – zdjęcia

Do premiery filmowej adaptacji kultowej serii gier „Assassin’s Creed” pozostało jeszcze kilka miesięcy, jednak dla niecierpliwych mamy kolejne zdjęcia promocyjne. Galeria pojawiła się w sieci dzięki portalowi ThePlaylist, a na fotografiach możemy zobaczyć jak w roli Calluma Lyncha / Aguilara de Agarorobo prezentuje się Michael Fassbender.

Oficjalny opis produkcji poniżej:

Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender („Prometeusz”, „Bękarty wojny”) w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.

Filmową adaptacją kultowej serii gier „Assassin’s Creed” zajmują się Ubisoft Motion Pictures w kooperacji z 20th Century Fox. Scenariusz przygotowali Adam Cooper, Bill Collage i Michael Lesslie. Reżyserem filmu jest Justin Kurzel („Makbet”).

Gwiazdą filmu jest Michael Fassbender, a obok niego zobaczymy również Marion Cotillard („Incepcja”, „Makbet”), Jeremy’ego Ironsa („Rodzina Borgiów”, „Lolita”, „Misja”) oraz Brendana Gleesona („Kalwaria”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I”).

Premierę filmu „Assassin’s Creed” zaplanowano na 21 grudnia 2016 roku.

Assassin 1

 

Assassin 2

 

Assassin 3

 

Assassin 4

 

Assassin 5

 

Assassin 6

 

Assassin 7