Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Michael Fassbender w klipie z Alien: Covenant

Poza tym, że filmu z cyklu „Obcy” ukazują całe mnóstwo ksenomorfów zabijających ludzi, wprowadzają one również całkiem ciekawe kreacje androidów. Nie zabraknie ich też w najnowszej części, która pojawi się w kinach już 19 maja, „Alien: Covenant”.

 

W roli niezwykle zaawansowanego androida pojawi się oczywiście Michael Fassbender, a film reżyserują Ridley Scott i Luke Scott. Tym czasem, w oczekiwaniu na film, możecie zobaczyć kolejny promujący go klip, prezentujący Waltera. Poprzedni android, David, jak się okazało miał pewne braki, dlatego Walter został stworzony całkowicie pozbawiony ludzkich emocji. Nie będzie rozumiał pojęcia przyjaźni. Zobaczcie także świetny plakat promocyjny, który zaprezentowano przy okazji udostępnienia wideo „Meet Walter”.

“Obcy: Przymierze” to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film “Prometeusz”. Statek osadniczy “Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy “Prometeusza”.

Walter poster