Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Międzynarodowy zwiastun Suicide Squad

 

W sieci pojawiła się nowa oficjalna zapowiedź „Suicide Squad”. Za reżyserię i scenariusz najnowszej produkcji z uniwersum DC odpowiada David Ayer („Szybcy i wściekli”, „Bogowie ulicy”, „Furia”).

A poniżej prezentujemy Wam oficjalny opis fabuły „Legionu Samobójców” oraz świeżutki zwiastun, który zawiera kilka nowych scen.

To takie dobre uczucie być złym… Zobaczcie pierwszy, pełny, zwiastun Suicide Squad.

Stworzenie zespołu składającego się z najniebezpieczniejszych, przebywających w więzieniu Super Złoczyńców, zapewnienie im najbardziej potężnej broni, jaką rząd ma w dyspozycji i wysłanie ich na misję zniszczenia enigmatycznej, niezwyciężonej istoty.

Oficer amerykańskiego wywiadu Amanda Waller była zdeterminowana, aby w jej sekretnej grupie znalazły się tylko osoby skrzywione i nikczemne, nie mające nic do stracenia.

Jednak kiedy Legion odkrywa, że nie zostali wybrani, aby odnieść sukces, a jedynie ze względu na to, że są zbędni poprzez swoje karygodne czyny z przeszłości, to czy unikną śmierci próbując wspólnie wykonać misję, czy zdecydują się pracować każdy na własną rękę?

W filmie zobaczymy Willa Smitha jako Deadshota, Jared Leto w roli Jokera, Margot Robbie jako Harley Quinn, Carę Delevingne jako Enchantress, Jaia Courtneya jako Boomerang i innych.

Światowa premiera „Suicide Squad” została zaplanowana na 5 sierpnia, a w polskich kinach film zobaczymy 12 sierpnia.