Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Miles Morales jako Spiderman i codzienne trudy nastolatka

Wytwórnia Sony Pictures Entertainment przygotowuje nas na premierę animacji pt. „Spider-Man: Uniwersum”. W najnowszym spocie promocyjnym obrazu możemy zobaczyć jak ze szkolnymi problemami radzi sobie tytułowy superbohater.

Oficjalny opis produkcji „Spider-Man: Into the Spider-Verse”:

Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Premierę animacji stworzonej przez Boba Persichettiego oraz Petera Ramsey’a zaplanowano na 14 grudnia. W „Spider-Man: Into the Spider-Verse” zobaczymy jak superbohaterowie jednoczą siły by wspólnie zmierzyć się z ogromnym niebezpieczeństwem. Projekt powstaje we współpracy Sony Pictures Animation, Marvel Entertainment oraz Columbia Pictures.

Scenariuszem animacji zajął się duet odpowiedzialny za m.in. „The Lego Movie” czy „22 Jump Street” – Phil Lord i Christopher Miller. W obsadzie głosowej pojawią się m.in. Shameik Moore, Liev Schreiber, Mahershala Ali oraz Brian Tyree Henry.