Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Milla Jovovich w nowym spocie Hellboy’a

Premiera komiksowego widowiska zbliża się wielkimi krokami. „Hellboy” zawita do kin już 12 kwietnia, a tymczasem możemy zobaczyć nowy materiał promocyjny obrazu. Spot pt. „Arrived”, w którym główną postacią jest Queen Nimue (Milla Jovovich). Ten fragment został dość dokładnie przeniesiony z kart komiksu do filmu. Przekonajcie się poniżej!

Oficjalny opis produkcji:

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

W filmie w reżyserii Neila Marshalla (“Gra o tron”, “Westworld”) tytułową rolę gra David Harbour (“Stranger Things”, “Pakt z diabłem”). Obok niego na ekranie zobaczymy również Iana McShane’a (“Amerykańscy bogowie”, “John Wick”), Millę Jovovich (“Resident Evil”, “Piąty element”), Sophie Okonedo (“1000 lat po Ziemi”, “Ace Ventura: Zew natury”) czy Daniela Dae Kima (“Jaskinia”, “Zbuntowana”).

Światowa premiera filmu ma mieć miejsce 11 kwietnia, zaledwie dzień później obraz trafi do polskich kin.