Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Millennium Falcon na planie Star Wars: Episode VIII

 

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu najnowszej części „Gwiezdnych Wojen”. Obecnie w Pinewood Studios w Buckinghamshire kręcony jest Epizod VIII sagi, a na najnowszych zdjęciach i materiale wideo możecie zobaczyć jak prezentuje się Sokół Millennium!

Za scenariusz i reżyserię „Star Wars: Episode VIII” odpowiada Rian Johnson („Breaking Bad”, „Looper”, „Kto ją zabił”). Jednym z producentów będzie J.J. Abrams – twórca siódmej części serii – „Przebudzenie Mocy”. „Star Wars: Episode VIII” według ustaleń ma zadebiutować w grudniu 2017 roku.

W obsadzie zobaczymy Marka Hamilla, Carrie Fisher, a także Daisy Ridley, Johna Boyega, Oscara Isaaca, Adama Drivera, Gwendoline Christie, Lupitę Nyong’o, Domnhalla Gleesona, Andy’ego Serkisa, Anthony’ego Danielsa oraz Benicio Del Toro, Kelly Marie Tran i Laurę Dern. O fabule „Star War: Episode VIII” na razie nic pewnego nie wiadomo.

Poniżej, dzięki Daily Mail możemy zerknąć na statek Hana Solo, którym w „Przebudzeniu Mocy” zaopiekowała się Rey i Chewbacca. Jaki będzie udział Sokoła Millennium w VIII epizodzie? Tego dowiemy się w 2017 roku.

 

Millennium Falcon 1

 

Millennium Falcon 2

 

Millennium Falcon 3

 

Millennium Falcon 4

 

Millennium Falcon 5

 

Millennium Falcon 6

 

Millennium Falcon 7

Źródło: Daily Mail