Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Mission: Impossible 7 | Kaskaderskie wyczyny Toma Cruise’a

Właśnie dziś gwiazda kinowej serii „Mission: Impossible” – Tom Cruise, obchodzi 60-te urodziny. Z tej okazji wraz z życzeniami urodzinowymi reżyser widowiska akcji, Christopher McQuarrie, opublikował w Internecie najnowsze zdjęcie z planu. Widzimy na nim jak Tom Cruise wisi na skrzydle samolotu z czasów II wojny światowej.

Widomym jest, że Tom Cruise bardzo lubi brać udział w popisach kaskaderskich, ale mimo wszystko najnowsza fotografia z planu „Mission: Impossible 7” robi wrażenie!

Aktor przekracza kolejne granice wyczynów kaskaderskich, sam nie będąc zawodowym kaskaderem. Scena, którą widzimy na zdjęciu nie była jeszcze prezentowana w żadnych materiałach wideo. Zobaczymy w niej Cruise’a, który jako Ethan Hunt wypada z kokpitu zabytkowego samolotu i trzyma się na jego skrzydle. Gdy samolot zaczyna spadać i pikować Hunt oczywiście zdoła wskoczyć do wnętrza kokpitu i wykona samolotem beczkę.

Siódma odsłona „Mission: Impossible” zawita do kin w 2023 roku i będzie wyświetlany w pod tytułem „Mission: Impossible Dead Reckoning – Part 1”