Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Mistrzyni bodypaintingu Kay Pike (galeria)

 

Cosplaye bywają lepsze i gorsze, istnieją również osoby, które podchodzą do sprawy bardziej profesjonalnie od innych. Jednak Kay Pike poszła o krok dalej, a jej profesjonalizm w przeobrażaniu się w ulubionych bohaterów filmowych i komiksowych robi wrażenie! Poniżej możecie zobaczyć jak za pomocą bodypaintingu staje się Poison Ivy, Lady Deadpool, Nebulą, Spidermanem czy Skeletorem.

Kay Pike to uznana artystka, cosplayerka i projektantka, osobistość w świecie mody oraz cosplayu. Odwiedza międzynarodowe wydarzenia i tematyczne imprezy, a także prowadzi na nich panele dotyczące sztuki bodypaintingu. W jednym z wywiadów podkreśliła, że bodypainting jest jej pasją i dość drogim hobby. Koszt farb oraz pozostałych niezbędnych materiałów (m.in. gaza, lateks), które zostaną zużyte do jednego make-upu na ciało to ponad 100 dolarów.

Jej pierwszy upubliczniony na Facebook filmik z bodypaintingu zyskał ponad 700,000 wyświetleń na samym Facebooku i łącznie ponad 15 mln z innych serwisów! Od tamtej pory, raz w tygodniu nagrywa nowe filmiki i zamieszcza je dzień później na serwisie twitch.tv oraz YouTube. Poniżej prezentujemy kilka materiałów wideo, w których możecie zobaczyć ile pracy trzeba włożyć w stworzenie perfekcyjnego make-upu na ciało, a także galerię fotografii projektów Kay Pike.

Kay pike 1 

 

Kay pike 2

 

Kay pike 8

 

Kay pike 9

 

Kay pike 2

 

Kay pike 3

 

Kay pike 7

 

Kay pike 4

 

Kay pike 5

 

Kay pike 4

 

Kay pike 6

 

Kay pike 3

 

Kay pike 6

 

Kay pike 7

 

Kay pike 5

 

Kay pike 2

 

kay pike

Źródło: facebook.com/KayPikefashion