Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Morgan Freeman w obsadzie The Hitman’s Wife’s Bodyguard!

W sequelu komedii z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem w rolach głównych, “The Hitman’s Wife’s Bodyguard”, zagra sam Morgan Freeman! 

Morgan Freeman dołączył do obsady kontynuacji “The Hitman’s Bodyguard” i zagra u boku gwiazd oryginału – Samuela L. Jacksona, Ryana Reynoldsa i Salmy Hayek. Nie będzie jedyną nową twarzą w tym widowisku akcji. Niedawno ogłoszono angaż Franka Grillo. Niestety, nie wiadomo jakie role zostały powierzone Freemanowi i Grillo.

Lionsgate ponownie powierzyło film sprawdzonemu duetowi twórców – za kamerą stanie Patrick Hughes, który nakręci film na podstawie skryptu autorstwa Toma O’Connora.

Tym razem centralną postacią będzie żona Dariusa Kincaida (Samuel L. Jackson), Sonia (Salma Hayek). Darius wynajmie Michaela Bryce’a (Ryan Reynolds) do kolejnego ważnego zadania – ochrony Sonii, z którą wyruszy na niebezpieczną misję na Wybrzeże Amalfitańskie we Włoszech.

Prace na planie mają wystartować jeszcze w tym miesiącu, a przybliżona data premiery “The Hitman’s Wife’s Bodyguard” to 2020 rok.