Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms – co wiemy?

Warner Bros. ma wielkie plany wobec uniwersum Mortal Kombat. Obecnie potwierdziło kontynuację „Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge”, czyli „MKL: Battle of the Realms”, która ma mieć premierę jeszcze latem bieżącego roku.

W nowym filmie ponownie spotka się część zespołu z „Scorpion’s Revenge”, a aktorzy głosowi z oryginalnej ścieżki jeszcze raz użyczą im głosu. Jordan Rodrigues powróci jako Liu Kang, Patrick Seitz jako Scorpion i Hanzo Hasashi, Artt Butler jako Shang Tsung oraz Cyrax, Robin Atkin Downes jako Shinnok i Sektor, Ikè Amadi jako Jax Briggs i One Being, Grey Griffin jako Kitana, Satoshi Hasashi i Mileena, a Fred Tatasciore jako Shao Kahn.

„Mortal Kombat” zadebiutował jako gra wideo w 1992 roku i sprzedał się w ponad 49 milionach kopii (gra i rozszerzenia). W 1995 roku gra doczekała się filmowej adaptacji, a w tym roku New Line Cinema wypuściło reboot.

Mortal Kombat wystartował jako gra w 1992 roku i sprzedał się w ponad 49 milionach egzemplarzy w kilkudziesięciu grach i rozszerzeniach. W 1995 roku Mortal Kombat doczekał się adaptacji filmowej, a na początku tego roku New Line wypuściło reboot w twardej oprawie.

„Battle of the Realms” jest dziełem Warner Bros. Animation, które współpracuje przy projekcie z NeatherRealm Studios i Warner Bros. Interactive Entertainment. Premierę przewidziano na późne lato 2021 roku.