Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Terminator: Mroczne przeznaczenie z kolejnym zwiastunem

Paramount Pictures zaprezentowało nowy spot filmu „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. Na zaprezentowanym wideo widać, że twórcy starają się promować go jako wybuchowe kino akcji.

Poprzednie części „Terminatora” nie cieszyły się zbyt wielką renomą i raczej pozostawiły po sobie nieprzyjemny posmak. „Terminator: Mroczne przeznaczenie” to kontynuacja „Terminator 2: Dzień sądu” Jamesa Camerona, którego reżyser Tim Miller zaangażował do wsparcia produkcji najnowszej odsłony serii.

Terminator

Spot łączy w sobie dotychczas zaprezentowane materiały oraz dodaje kilka nowych. W zwiastunie możemy zobaczyć jak REV-9 (Gabriel Luna) morduje amerykański patrol graniczny, a potem unieszkodliwia atakującą go młotem hybrydę człowieka i androida, Grace (Mackenzie Davis). Choć ponad minuta wideo przesiąknięta jest przemocą, to najjaśniejszym punktem wydaje się T-800 (Arnold Schwarzenegger), przedstawiający się nowym bohaterom jako Carl. Śmiertelnie poważna Sarah Connor (Linda Hamilton) z kolei nie ma zamiaru go tak nazywać…

Co ciekawe, „Mroczne przeznaczenie” to pierwszy „Terminator” od czasu powstania „Buntu maszyn”, który uzyskał kategorię R od Motion Picture Association of America. W poniższym spocie pokazano, dlaczego film będzie przeznaczony dla nieco starszych widzów.

Linda Hamilton (Sarah Connor) i Arnold Schwarzenegger (T-800) w “Terminator: Dark Fate” powrócą w kultowych rolach, a całość wyreżyseruje Tim Miller (“Deadpool”), pod producencką protekcją Jamesa Camerona i Davida Ellisona. Fabuła filmu będzie się skupiać na wydarzeniach, które miały miejsce bezpośrednio po “Terminatorze 2: Dniu Sądu”, tym samym twórcy – w szczególności Cameron – uznali, że wszelkie późniejsze obrazy zostają wycięte z kanonu i należy traktować je jako alternatywą wersję zdarzeń. Sama opowieść skupi się natomiast na Sarze Connor, która będzie starać się obronić dziewczynę Dani (Natalia Reyes), którą ściga REV-9.

U boku Lindy i Arnolda, widzowie zobaczą ponadto Mackenzie Davis (Grace), Natalia Reyes (Dani Ramos), Edward Furlong (John Connor), Gabriel Luna (Terminator), Brett Azar (T-800), Fraser James (Major Dean), Pedro Rudolphi (Cholo), Daniel Ibáñez (Miguel), Claudia Trujillo (Maria) i Diego Boneta.

Obraz ma mieć premierę 1 listopada 2019 roku.


Źródło: BD Horror Trailers and Clips/YouTube