Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ms Marvel dołączy do Kinowego Uniwersum Marvela?

W jednym z ostatnich wywiadów, jakiego udzielił BBC Arabic Kevin Feige, szef Marvela, zapowiedział, że ma zamiar wprowadzić do MCU postać Kamali Khan aka Ms Marvel.

Kamala Khan zadebiutowała w komiksach Marvela w 2013 roku. Jest nastolatką pakistańskiego pochodzenia mieszkającą w New Jersey. Kamala przejęła tożsamość Ms. Marvel od Carol Danvers, która z kolei stała się nową Captain Marvel. Ponad to dziewczyna jest ogromną fanką superbohaterów, z Drużyną Avengers na czele. Jej życie zmienia się diametralnie, gdy sama staje się jedną z nich i musi dźwigać ciężar odpowiedzialności za swoje zdolności. Kamala potrafi m.in. zmieniać całe części ciała w dowolny kształt, manipulować swoim wyglądem oraz w uleczyć się z ran, gdy pozostaje w swojej normalnej formie.

Obecnie Marvel pracuje nad solową produkcją dla „Captain Marvel”, którą na wielkim ekranie sportretuje Brie Larson. Czyżby Marvel szykował się do wprowadzenia w tym filmie również Ms Marvel? „Kapitan Marvel” wchodzi do kin 8 marca 2019 roku.