Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ms. Marvel dostanie własny serial?

Niedawno w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby John Ridley miał pracować nieoficjalnie nad serialem o kolejnej superbohaterce Marvela. Ma być nią Kamala Khan znana jako Ms. Marvel. Głos w sprawie zabrał Jeph Loeb, który jest odpowiedzialny za seriale telewizyjne Marvela.

W rozmowie ze stacją telewizyjną E! zagadkowo powiedział:

„Ms. Marvel to bohaterka, która jest bardzo popularna, a ja zawsze szukam nowych idei, które możemy skutecznie wykorzystać. Kochamy tą postać i kto wie co z tym zrobimy.” – tajemniczo podkreślił Loeb.

Studio Marvel zdaje sobie sprawę, że czytelnicy bardzo entuzjastycznie przyjęli postać Kamali Khan. Szkoda byłoby tego faktu nie wykorzystać w nowym medium. Być może nie we współpracy z platformą Netflix, ze względu na swobodniejszy charakter historii, ale stacja ABC może być właściwym miejscem na projekt serialu o Ms. Marve.

Postać Kamali Khan zadebiutowała w 2013 roku. Jest nastolatką pakistańskiego pochodzenia mieszkającą w New Jersey. Kamala przejęła tożsamość Ms. Marvel od Carol Danvers, która z kolei stała się nową Captain Marvel. Ponad to dziewczyna jest ogromną fanką superbohaterów, z Drużyną Avengers na czele. Jej życie zmienia się diametralnie, gdy sama staje się jedną z nich i musi dźwigać ciężar odpowiedzialności za swoje zdolności. Kamala potrafi m.in. deformować całe części ciała w dowolny kształt, zmieniać swój wygląd oraz w uleczyć się z ran, gdy pozostaje w swojej normalnej formie.

Ms Marvel 7 cover