Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Muzyczna zapowiedź Moany

 

W sieci pojawiło się wideo promujące najnowszą animację Disneya, „Moana” („Vaiana: Skarb oceanu”). Zobaczcie i posłuchajcie jak Dwayne Johnson jako pół-bóg Maui śpiewa piosenkę „You’re Welcome”.

 

Oficjalny opis fabuły produkcji brzmi następująco:

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…

Walt Disney Animation Studios prezentuje film „Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Muzyka skomponowana została przez Lin-Manuel Mirandę, Marka Macina i Opetaię Foa’i. Premiera w USA zapowiedziana została na 23 listopada 2016 roku, a w polskich kinach film zadebiutuje dwa dni później, 25 listopada.