Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Na skraju jutra 2 powstanie dzięki zaangażowaniu fanów

“Na skraju jutra”, czyli doceniona przez fanów i krytyków nowela graficzna autorstwa Hiroshi’ego Sakurazaki w postaci filmu nie zachwyciła i zarobiła jedynie trochę ponad 370 milionów dolarów. Co dalej z zapowiedzianym sequelem?

Chociaż liczby nie wskazują na możliwość powstania kontynuacji, to reżyser pierwszego filmu Doug Liman powiedział, że dzięki pozytywnym reakcjom fanów druga odsłona produkcji powstanie:

Nie zamierzam stworzyć sequela “Na skraju jutra”, bo nie interesują mnie kontynuacje, a nowe miejsca i zjawiska. Mamy szokująco nowatorski pomysł na świeżą i rozrywkową historię. Rozmowy dotyczące powstania sequela wynikły od początku z zainteresowania, jakie filmowi okazali fani. Dostrzegliśmy na prawdę wiele okazanej przez nich miłości! Przywykłem do tego, że ludzie podchodzą do mnie czasem i mówią o “Tożsamości Bourne’a”, ale jeśli chodzi o “Na skraju jutra”, to fani produkcji pojawiają się cały czas. To również dzięki fanom wpadliśmy na pomysł, który teraz ciągle za nami chodzi.

Jak na razie nie ma jeszcze żadnej zapowiedzi dotyczącej daty premiery sequela “Na skraju jutra”, ale jeżeli pojawią się jakieś informacje, to z pewnością Was o tym poinformujemy.