Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Na tropie Marsupilami – zwiastun

W sieci zadebiutował polski zwiastun francuskiego hitu „Na tropie Marsupilami”, którego reżyserem jest Alain Chabat, twórca filmu „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”.

Hity Louisa de Funes, „Amelia”, „Nietykalni” – nikogo nie trzeba przekonywać, że Francuzi wiedzą jak rozśmieszać na światową skalę. To, co bez wątpienia łączy Polaków i Francuzów, to poczucie humoru i fakt, że ponad wszystko uwielbiamy dobre komedie. Następną okazją, żeby pośmiać się przy genialnej francuskiej komedii będzie przebój „Na tropie Marsupilami”. Film twórców „Asterixa i Obelixa. Misja Kleopatra” trafi do Polski już 28 września. We Francji był to największy tegoroczny hit dla całej rodziny. Prawie 6 milionów widzów śledziło perypetie chyba najgłupszego dziennikarza świata, który próbuje odnaleźć mityczne zwierzątko w polumbijskiej dżungli.

Reżyserem filmu jest Alain Chabat, który na swoim koncie ma rewelacyjną komedię „Asterix i Obelix. Misja Kleopatra”.  W filmie partneruje mu Jamel Debbouze w roli zakręconego weterynarza („Asterix na olimpiadzie”, „Amelia”).

„Na tropie Marsupilami” w kinach już 28 września!

{youtube}yD3w3ac6jq0{/youtube}