Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Najnowsze ciekawostki o Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości

Magazyn „Empire” właśnie opublikował kilka ciekawostek na temat filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” oraz innych produkcjach z tego uniwersum. Dowiadujemy się z niego m.in., że Batman w pewnym momencie w filmie trzyma karabin maszynowy, co jest dosyć zaskakujące zważywszy na fakt, że bohater ten stronił od broni palnej.

Ponadto dowiadujemy się, że sam Ben Affleck wybrał fryzurę dla Bruce’a Wayne, a wcielając się w rolę, Affleck musiał założyć perukę!

Dowiadujemy się także, że Deborah Snyder popłakała się z radości, kiedy Gal Gadot po raz pierwszy pojawiła się na planie jako Wonder Woman. Rola tej postaci jest kluczowa przy rozwinięciu fabuły dotyczącej Ligi Sprawiedliwości.

Co więcej, Zack Snyder zdradził, że miał okazję porozmawiać z Christopherem Nolanem o nowym Batmanie i reżyser poparł go w tym planie.

Na koniec dowiadujemy się, że Patty Jenkins rozpoczęła pracę nad preprodukcją „Wonder Woman” w Londynie. Zdjęcia do filmu mają ruszyć jesienią 2015 roku. Oficjalnie wiadomo także, że właśnie rozpoczęła się preprodukcja „Justice League Part One”. Do tej produkcji zdjęcia rozpoczną się na wiosnę 2016 roku.

„Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości” pojawi się w polskich kinach 1 kwietnia 2016 roku. Premiera „Wonder Woman” została zapowiedziana na 23 czerwca 2017 roku, a „Justice League Part One” ma się ukazać 12 listopada 2017 roku.