Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Najnowsze projekty Nicolasa Cage’a

Aktor ujawnił swoje plany zawodowe na najbliższy czas. Dzięki temu, dowiedzieliśmy się, że Cage jednak zostanie Supermanem! W animowanej produckji użyczy swojego głosu temu supebohaterowi.

Choć już wcześniej pojawiła się w jego karierze aktorskiej szansa na sportretowanie postaci, to niestety projekt Tima Burtona, w którym Cage miał zagrać Supermana, nie został zrealizowany.

Teraz jednak superbohater przemówi głosem Cage’a w “Teen Titans Go! To the Movies”. Aktor nie kryje swojej radości, gdyż prywatnie jest wielkim fanem tego herosa z DC Comics. Jego syn nosi nawet imię po tym superbohaterze ( Kal-El)!

Kolejnym projektem, w który zaangażował się aktor jest thriller sensacyjny “Running With the Devil”. Film będzie debiutem reżyserskim Jasona Cabella, byłego członka SEALs i współpracownika amerykańskiej DEA (Drug Enforcement Administration), departamentu do walki z narkotykami.

“Running With the Devil” zainspirowany został doświadczeniami Cabelli, jakie zgromadził przez lata swojej pracy dla DEA. Przedstawi historię przemytu kokainy z Meksyku przez USA do Kanady. Po drodze ładynek zostaje przejęty, a boss kartelu (Barry Pepper), którego własność skradziono, bedzie z tego powodu bardzo niezadowolony. Cage sportretuje tutaj prawą rękę szefa kartelu, którego zadaniem będzie odkrycie kto stoi za kradzieżą. Pomoże mu przemytnik, którego zagra Laurence Fishburne.

Obok nich w obsadzie “Running With the Devil” pojawią się także Adam Goldberg, Peter Facinelli, Leslie Bibb, Clifton Collins Jr. oraz Cole Hauser. Prace na planie widowiska akcji ruszyły w tym tygodniu w Nowym Meksyku.