Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Najnowsze wieści na temat bohaterów w Captain America: Civil War

Od dawna trwają spory o to, czy w filmie „Captain America: Civil War” pojawi się postać Hulka. Teraz podobno wysłannicy z niemieckiego tabloidu „Bild” twierdzą, że na planie nowego filmu widzieli Marka Ruffalo, który kręcił sceny z Chrisem Evansem, Anthonym Mackie i Danielem Brühlem.

Drugą ciekawostką na temat nowego obrazu od Marvela jest obecność Spider-Mana w filmie. Wszyscy liczą na to, że Tom Holland pojawi się w „Civil War”, ale miał to być tylko epizod. Teraz okazuje się, że jeden z dziennikarzy z portalu Birth.Movies.Death – Devin Faraci – twierdzi, iż Holland spędził na planie dużo czasu, zatem jego rola ma być jednak większa. Podobno Spider-Man ma uczestniczyć w jednej ze scen batalistycznych. Faraci twierdzi, że człowiek-pająk będzie walczył z pewnym istotnym czarnym charakterem i będzie to dosyć zabawne starcie – na pewno takie, jakiego jeszcze w tym uniwersum nie widzieliśmy.

Na razie jednak nie są to oficjalne informacje. Premiera filmu „Captain America: Civil War” zotała zapowiedziana na 6 maja 2016 roku.