Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Neo, Batman i Spider-Man nie ulegają koronawirusowi

Wśród zalewu informacji o przesuniętych premierach i wstrzymanych produkcjach znalazły się też wyjątki! Poznaliśmy datę rozpoczęcia zdjęć do „Spider-Man 3”, a prace na planie „The Batman” i „Matrix 4” nadal trwają. Kto jeszcze nie boi się COVID-19?

Na chwilę obecną twórcy 4. części „Matrixa” i „The Batman” wraz z Warner Bros. nie ulegają pandemii COVID-19. Jest to o tyle zaskakujące, że telewizyjna część koncernu WarnerMedia zdecydowała o zamknięciu planów dla blisko 70 seriali powstających na zlecenie licznych stacji i platform VOD.

Zarówno na planie komiksowego widowiska „The Batman” w reżyserii Matta Reevesa, jak i „The Matrix 4” od Lany Wachowski, praca wre. Jak donosi serwis SlashFilm, „Fantastyczne Zwierzęta 3” i „King Richard” z Willem Smithem też nie ulegają negatywnym wpływom szerzenia się koronawirusa i filmowcy wraz z obsadą pracują normalnie.

Również nowy Spider-Man jak na razie najwyraźniej nie wydaje się być zagrożony i prace nad widowiskiem ruszą planowo. Zdradził to w jednym z wywiadów Tom Holland, czyli tytułowy Pajączek. Prace na planie „Spider-Man 3” mają rozpocząć się w lipcu w Atlancie. Niezmieniona zostaje też data premiery tego widowiska MCU, zaplanowana na 16 lipca 2021 roku.

Natomiast jedynym tytułem studia Warner Bros., który stał się ofiarą pandemii COVID-19 pozostaje film Baza Luhrmanna opowiadający o Elvisie Presleyu i jego managerze. Tom Hanks, jedna z gwiazd tej produkcji, został zarażony koronawirusem. Aktor i jego żona Rita Wilson przebywają obecnie w izolacji w szpitalu w Queensland w Australii.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez ComicBook.com (@comicbook)