Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Neomorf na zdjęciu z Alien: Covenant

 

Na łamach magazynu Empire ukazały się trzy nowe fotografie promocyjne horroru „Obcy: Przymierze”. Zobaczcie jak nowy kosmiczny drapieżnik, Neomorf, pożera swoją ofiarę! Do tej pory 20th Century Fox nie pozwoliło się nam bliżej przyjrzeć temu stworowi. Oprócz tego wytwórnia zaprezentowała też nowe materiały wideo, prezentujące wiadomości załogi Covenant!

Premiera „Alien: Covenant” zbliża się wielkimi krokami! Film w reżyserii Ridley’a Scotta wejdzie do kin już 19 maja. W obsadzie pojawią się m.in. Michael Fassbender i Noomi Rapace, a w starciu z Obcymi towarzyszyć im będą Demian Bichir, Katherine Waterston, Danny McBride i Billy Crudup.

Opis dystrybutora:

Statek osadniczy “Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i zagadek świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (nominowany do Oscara Michael Fassbender), ocalały z katastrofy “Prometeusza”. Gdy odkrywają, że świat ten kryje w sobie niewyobrażalne zagrożenie, muszą podjąć przerażającą próbę ucieczki.

alien covenant 1

 

alien covenant 2

 

alien covenant 3