Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Neomorf w 360 stopniach – premiera Alien: Covenant już jutro!

 

Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani czy wybrać się na jutrzejszą premierę „Obcego: Przymierze”, to być może nowy spot od 20th Century Fox przekona Was do wybrania się do kina. Zobaczcie narodziny Neomorfa w wideo 360°!

Najnowsze wideo promocyjne horroru „Obcy: Przymierze” prezentuje narodziny nowego kosmicznego drapieżnika. Do tej pory 20th Century Fox nie pozwoliło się nam bliżej przyjrzeć temu stworowi, a teraz ukazała go nam z zupełnie niespodziewanej strony i to całkiem blisko!

Reżyserią „Alien: Covenant” zajął się Ridley Scott na podstawie scenariusza przygotowanego przez Johna Logana i Dante Harpera. W obsadzie pojawią się m.in. Michael Fassbender i Noomi Rapace, a w starciu z Obcymi towarzyszyć im będą Demian Bichir, Katherine Waterston, Danny McBride i Billy Crudup.

Opis dystrybutora:

Statek osadniczy “Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i zagadek świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (nominowany do Oscara Michael Fassbender), ocalały z katastrofy “Prometeusza”. Gdy odkrywają, że świat ten kryje w sobie niewyobrażalne zagrożenie, muszą podjąć przerażającą próbę ucieczki.