Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Netflix: Mowgli: Legenda dżungli – oficjalny zwiastun, plakat i pierwsze zdjęcia! Agata Kulesza, Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski, Jarosław Boberek w polskiej wersji językowej!

 

Największa podróż to podróż w głąb siebie. Platforma Netflix zaprezentowała w sieci zwiastun filmu Andy’ego Serkisa, który będzie nową adaptacją powieści Rudyarda Kiplinga. Film trafi również do wybranych kin. Kiedy? Wszystkie szczegóły i oficjalne materiały prezentujemy w rozwinięciu.

W oryginalnej obsadzie widowiska znaleźli się: w roli tytułowej – Rohan Chand, a pojawią się także Benedict Cumberbatch (Shere Khan), Christian Bale (Bagheera), Jack Reynor (Brat wilk), Cate Blanchett (Kaa), Andy Serkis (Baloo) oraz Eddie Marsan (Vihaan).

Premiera nowego filmu „Mowgli: Legenda dżungli” już 7 grudnia na Netflix!

Uznany aktor i reżyser Andy Serkins przedstawia własną wersję uwielbianego dzieła Rudyarda Kiplinga. To opowieść o chłopcu rozdartym między dwoma światami, który ostatecznie akceptuje swoje przeznaczenie i zostaje legendą. Mowgli nigdy nie czuł się w pełni częścią ani dżungli, ani cywilizowanego świata. Teraz musi stawić czoło niebezpieczeństwom czyhającym w obu tych światach, a przede wszystkim odnaleźć siebie.

W polskiej wersji językowej głosu użyczyli m.in.:

  • Karol Kwiatkowski
  • Agata Kulesza
  • Zbigniew Zamachowski
  • Jarosław Boberek
  • Jerzy Stuhr
  • Agnieszka Kunikowska
  • Miłogost Reczek
  • Mirosław Wieprzewski

Oficjalny opis “ Mowgli: Chłopiec z dżungli”:

Film opowiada historię dorastania Mowgliego, ludzkiego dziecka wychowanego przez watahę wilków w indyjskiej dżungli. W miarę jak chłopiec poznaje często twarde prawa obowiązujące w dżungli, w czym pomagają mu niedźwiedź Baloo i pantera o imieniu Bagheera, zostaje on zaakceptowany przez zamieszkujące ją zwierzęta jako jeden z nich. Akceptują go wszystkie zwierzęta z wyjątkiem jednego – przerażającego tygrysa Shere Khana. Jednak kiedy Mowgli staje twarzą w twarz ze swoimi ludzkimi pobratymcami, okazuje się, że w dżungli mogą czaić się o wiele większe niebezpieczeństwa.

“Mowgli: Chłopiec z dżungli” trafi do oferty Netflixa 7 grudnia, a wcześniej, bo już 29 listopada, jednak serwis zdecydował, że film trafi również do kin. Pokazy odbędą się w czterech miastach: Nowym Jorku, San Francisco, Los Angeles oraz Londynie.

1495096 3220000 zoomed

 

1495096 4210000 zoomed

 

1495096 5119343 zoomed

 

JBO 03152 R

 

 

M FP 00004

 

M FP 00014

 

M FP 00044

 

M FP 00056

 

M FP 00066

 

M FP 00072

 

M FP 00092

 

M FP 00096

 

Mowgli Vertical Horizon PRE PL

Źródło: informacja prasowa