Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Netflix zaprezentuje nam Extreme Universe

Platforma streamingowa kupiła prawa do postaci z tzw. Extreme Universe i wybrała już osobę odpowiedzialną za cały projekt. Został nim twórca „Deadpoola” i „X-Force”, Rob Liefeld.

Z pierwszych doniesień wynika, że nad fabułą pracować będzie Akiva Goldsman („Transformers”), który wraz z ekipą scenarzystów napisze poszczególne skrypty. Rob Liefeld i Akiva Goldsman wspólnie z Brooklyn Weaver będą pracować nad uniwersum pełnometrażowych filmów:

W „Extreme Universe” Roba znalazło się mnóstwo odważnych historii i charakterystycznych bohaterów. Kreatywność i doświadczenie Akivy, który pracował przy największych franczyzach, pozwoli ożywić superbohaterów należących do „Extreme Universe”. – tak o pracy nad projektem mówi szef działu filmowego Netfliksa, Scott Stuber.

Perspektywa pracy nad Extreme Universe dla Netflixa cieszy również Roba Liefelda:

Netflix na stałe zagościł w moim życiu i życiu moich dzieci. Ich projekty są niezwykle różnorodne i rozwijają się najszybciej. Jestem bardzo podekscytowany i zainspirowany, że wspólnie z nimi i Akivą Goldsmanem będę pracował nad ożywieniem postaci z „Extreme Universe”.