Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nicolas Cage zmierzy się z nadchodzącą apokalipsą

Aktor pojawi się w jednej z głównych ról w produkcji „The Humanity Bureau”, zapowiedzianej na przyszły rok.

Reżyserią „The Humanity Bureau” zajmie się Rob W. King („I Heart Regina”, „Więcej niż randka”) na podstawie scenariusza stworzonego przez Dave’a Schultza („45 R.P.M.”, „Rufus”, „Wyrzutek”).

Akcja „The Humanity Bureau” toczyć się będzie w 2030 roku. USA pogrążone w chaosie, zmagają się z katastrofalnymi skutkami efektu cieplarnianego. Nicolas Cage pojawi się tutaj w roli Noaha Krossa, pracownika rządowego z agencji deportacyjnej nieproduktywnych członków społeczeństwa. Odsyła ich do kolonii zwanej Nowym Edenem. Kolejną sprawą, jaką ma rozpatrzyć Kross jest odwołanie napisane przez samotną matkę i jej syna (Sarah Lind i Jakob Davies). Ta dwójka również została zakwalifikowana do usunięcia z terenu Stanów do Nowego Edenu, a Kross ma jedynie zatwierdzić decyzję. Jednak ta sprawa przelewa czarę goryczy gromadzącą się u Krossa i bohater postanawia pomóc rodzinie, odsłaniając tym samym przed całym światem odrażającą prawdę o faktycznej działalności agencji.

Obok Lind, Davies’a i Cage’a w produkcji pojawią się także Vicellous Shannon, Lorne Cardinal, David Lovgren, Kurt Max Runte i Leo Fafard.

Pierwszy klaps na planie filmowym w Kolumbii Brytyjskiej ma paść jeszcze w tym miesiącu. Premiera „The Humanity Bureau” została wstępnie zaplanowana na 2017 rok.