Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nie będzie rozłamu w Szybkich i wściekłych

Jeszcze w zeszłym tygodniu wydawało się, że franczyza może stracić jedną z gwiazd. Dziś jednak fani „Fast & Furious” mogą przestać się martwić. Tyrese Gibson, który wciela się w postać Romana Pearce’a, najprawdopodobniej zostanie w obsadzie 9 oraz 10 filmu z cyklu.

W ubiegłą środę Tyrese Gibson zagroził, że odejdzie z produkcji „Szybcy i wściekli 9”, jeżeli w obsadzie pozostanie Dwayne Johnson. Aktor zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z komentarzem, w którym daje jasno do zrozumienia, że nie wystąpi w 9 odsłonie „Szybkich i wściekłych” u boku Dwayne’a Johnsona. Powodem niezadowolenia i rozczarowania Gibsona był spin-off „Szybkich i wściekłych” o przygodach Luke’a Hobbsa i Deckarda Shawa, przez który opóźni się premiera „Fast 9”.

Najwidoczniej Universal Pictures udało się zażegnać ten konflikt. Teraz bowiem Gibson poinformował fanów, że po rozmowie z jednym ze współpracowników Dwayne’a Johnsona zmienił zdanie i zdecydował się zostać w obsadzie nadchodzących filmów. Podkreślił również, że cieszy się z decyzji o powierzeniu reżyserii „Fast 9” Justinowi Linowi, weteranowi cyklu (Lin nakręcił cztery filmy z serii „Szybcy i wściekli”).