Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Niesamowity Spider-Man zarabia miliony

Niesamowity Spider-Man zadebiutował już w Azji, zarabiając pierwsze miliony i w niektórych krajach bijąc osiągnięcia Avengers. Pojawiły się także nowe grafiki promocyjne.

Film zarobił 50,2 mln dolarów z 13 azjatyckich rynków. W Europie premiera dopiero 3 lipca, gdyż cały kontynent żył Euro 2012.  Największe sumy spłynęły z Korei Południowej (13,4 mln dolarów) oraz Japonii (11,4 mln dolarów).

W obsadzie filmu Emma Stone, Andrew Garfield i Martin Sheen. Niesamowity Spider Man to opowieść o Peterze Parkerze (Garfield), który jest wychowywany przez wujka Bena (Sheen) oraz ciotkę May (Field). Podobnie jak większość nastolatków, Peter usiłuje dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest i razem ze swoją szkolną sympatią Gwen Stacy (Stone) zmaga się z problemami miłości, zaangażowania i otaczających go tajemnic. Kiedy znajduje teczkę należącą do ojca, rozpoczyna poszukiwania, które pomogą mu zrozumieć zniknięcie rodziców. Szybko trafia na trop firmy Oscorp i laboratorium dra Curta Connorsa (Ifans), byłego partnera ojca. Jako Spider Man, Peter musi stawić czoła alter ego Connorsa, Jaszczurowi i dokonać ważnych wyborów, jakie wiążą się z byciem bohaterem.

Premiera w USA zaplanowana jest na 3 lipca. W Polsce film obejrzymy 4 lipca.

 

lizardeyeposterspiderman1_1341217199

spidermanswinginglarge_1341217211

lizardeyeposterspiderman2_1341217204