Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nietypowe plakaty promocyjne Zwierzogrodu

W marcu 2016 roku do kin trafi kolejna animacja Disneya, zatytułowana „Zootopia” (w polskim tłumaczeniu „Zwierzogród”). Tymczasem studio zaprezentowało kilka zabawnych plakatów promujących film.

Są to dość zabawne i oryginalne parodie ostatnich kinowych hitów. Na plakatach „Zwiarzogrodu” znajdziemy odwołania m.in. do „Jurassic World”, „Ex Machina”, nadchodzących „Gwiezdnych Wojen”, a nawet… „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Zaprezentowano także nowy oficjalny poster animacji, a cała galeria poniżej.

Za reżyserię animacji odpowiada Byron Howard („Zaplątani”, „Piorun”), a scenariusz stworzyli Jared Bush („Nie do wiary”, „All of Us”) i Phil Johnston („Ralph Demolka”).

Tytułowa Zootopia to nowoczesna metropolia oblegana przez ssaki jak żadne inne miasto. Składa się z zamieszkiwanych przez zwierzęta dzielnic takich jak chociażby gorąca Sahara Square czy mroźna Tundratown. Zwierzogród to tygiel, w którym zwierzęta ze wszystkich środowisk żyją razem – miejsce, gdzie nie liczy się to, kim jesteś. Nie ważne, czy jesteś wielkim słoniem czy małą ryjówką, tutaj możesz być, kim tylko zechcesz!

Jednak gdy do miasta przybywa nowy oficer – Judy Hopps i odkrywa, że jest jedynym królikiem w siłach policyjnych, w skład których wchodzą wyłącznie wielkie i ciężkie zwierzęta, nie jest to dla niej łatwe. Postanawia udowodnić wszystkim, że potrafi poradzić sobie z każdym problemem. Choćby oznaczało to połączenie sił z lisim oszustem, niesłusznie oskarżonym o kradzież…

Światowa premiera produkcji została zaplanowana na 10 lutego 2016, a w polskich kinach film zadebiutuje 4 marca.

zootopia główny plakat

 

zwierzogród 1

 

zwierzogród 2

 

zwierzogród 3

 

zwierzogród 6

 

zwierzogród 4

 

zwierzogród 5