Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Nikt ma szanse na sequel

Ilya Naishuller reżyser „Nobody” zdradził fanom, że film może doczekać się kontynuacji. Trwają już prace nad scenariuszem!

Chociaż sequel nie dostał jeszcze oficjalnie zielonego światła na realizację, to jest na to duża szansa. Derek Kolstad („John Wick”) już zaczął prace nad scenariuszem kontynuacji.

Oficjalny opis jedynki, która zagości w polskich kinach już 2 lipca:

Czasami ktoś na kogo nie zwracasz uwagi jest najbardziej niebezpieczny ze wszystkich. „NIKT” to historia niedocenianego ojca i męża Hutcha Mansella granego przez Boba Odenkirka znanego z roli Saula Goodmana w serialu „Breaking Bad” i „Zadzwoń do Saula”. Pewnego dnia w domu głównego bohatera dochodzi do włamania. Hutch nie podejmuje żadnej obrony przed przestępcami. Nastoletni syn, Blake oraz żona Becca (Connie Nielsen) są rozczarowani jego brakiem reakcji. Następstwem tego zdarzenia jest wyzwolenie u Hutcha uśpionych, mrocznych instynktów prowadzących na ścieżkę zła. Zmierzy się z poważnymi zagrożeniami dla niego i jego rodziny. Będzie musiał stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi (Aleksey Serebryakov). Hutch już nigdy nie pozostanie niezauważony.

„Nikt” okazał się jednym z większych sukcesów kasowych kinematografii w czasach pandemii. Przy budżecie w wysokości 16 mln dolarów film do tej pory zarobił na świecie ponad 60 milionów dolarów.